Sponsorzy

Poznajcie firmy, dzięki którym wystawa METAMORFOZA będzie w Radomiu. Ludzie, którzy dzięki swojej pracy, wiedzy i doświadczeniu osiągają sukcesy w Polsce i za granicą zgodzili się wesprzeć nasz projekt i dać radomianom szansę spotkania z niezwykłą sztuką, sławnymi i cenionymi artystami.

Bez tych firm nie byłoby to możliwe. Dziękujemy:

BEAUTY PORT

Salon Zdrowia i Urody BEAUTY PORT - kameralna przystań, usytuowana z dala od zgiełku miasta, zapewniająca dyskrecję i intymność, szeroką gamę procedur zabiegowych dedykowanych pięknu i profilaktyce prozdrowotnej. Otwarcie już w czerwcu!

www.beautyport.pl

Catering Domaniowski

Catering Domaniowski to prężnie rozwijająca się firma cateringowa, specjalizująca się w organizacji rozmaitych eventów w całej Polsce.

www.cateringdomaniowski.pl

iPlanet Radom

Salon oraz serwis produktów Apple. Inteligentne domy Fibaro, sprzedaż produktów marki GoPro, Sonos, JBL, HarmannKardon i wiele innych.

www.iplanet.com.pl

Catering Domaniowski

Firma Gospodarstwo Sadownicze MB Monika Bankiewicz, to dziecko naszego, wielopokoleniowego Gospodarstwa Sadowniczego TB Tomasz Bankiewicz, którego początki sięgają czasów dwudziestolecia międzywojennego.

Soki tłoczymy jednocześnie z dwóch lub trzech odmian jabłek deserowych. Nasz sok jest słodki, ponieważ zawiera naturalnie występujące cukry owocowe. Kolor soku i jego smak uzależniony jest również od doboru odmian jabłek.

www.soki-naturalne.eu

Karasiewicz i Syn Sp. z o.o.

Od 1991 roku jesteśmy Autoryzowanym Partnerem Renault.

Obecnie oferujmy sprzedaż samochodów nowych i używanych oraz kompleksową obsługę serwisową.

Zapraszamy do naszych salonów w Radomiu

  • Renault , przy ul. Kapturskiej 10
  • Dacia, przy ul. Czarnieckiego 28

www.karasiewicz.pl

kratki.pl

Nasza firma istnieje na rynku polskim od 1998 roku, kiedy to rozpoczęliśmy produkcję kratek kominkowych.

Dziś jesteśmy znanym i cenionym producentem kominków, kratek oraz akcesoriów kominkowych. Dzięki dynamicznemu rozwojowi, wysokiej jakości i trwałości naszych produktów, szybko znaleźliśmy się w czołówce firm kominkowych w Europie.

www.kratki.pl

Tekom Technologia

To już 30 lat od kiedy Marek Sieńko, były Prezes, założyciel firmy TEKOM, postanowił rozwinąć swoje skrzydła na wschodzącym w Polsce rynku usług IT.
Obecnie zgrany zespół ponad 50 pracowników, pracujący codziennie nad sukcesem firmy i marek Tekom Technologia. Własny dział projektowy tworzący aplikacje oraz dział produkcyjny urządzeń IT.

Niewątpliwie największym osiągnięciem jest system ogólnopolskiego monitoringu GPS nazywanego niegdyś Autolog, dzisiaj My Car. Kilkanaście własnych mobilnych ekip montażowych i ponad 50 autoryzowanych serwisów partnerskich na terenie całej Polski. A co najważniejsze ponad 3000 zadowolonych Klientów, którzy wdrożyli system My Car.

www.tekom.pl

TREND GLASS

Trend Glass Sp. Z o.o. to radomska huta szkła, która została założona w 2003 roku, ale jej początki oraz związek właścicieli z hutnictwem szkła sięgają wczesnych lat 80. XX wieku. W ciągu dekady nieprzerwanej działalności firma stała się jednym z czołowych i prężnie działających producentów i dystrybutorów szkła gospodarczego, dekoracyjnego oraz użytkowego. Firma stawia na ciągły i dynamiczny rozwój zarówno pod względem technologicznym jak i organizacyjnym.

www.trendglass.pl